Konference a oslavy

Vila Austerlitz nabízí prostředí pro Vaše firemní akce, díky krásnému okolí, rodinné atmosféře, klidu se vaše akce stane pro Váš a Vaše partnery nezapomenutelným zážitkem.

Nevíte jak poděkovat svým obchodním partnerům či zaměstnancům za uplynulý rok? Buďte originální pozvěte je na slavnostní večeři, večírek či party do Vily Austerlitz, o této akci se bude jistě dlouho mluvit.

 

Stylové večírky a oslavy 

Chystáte večírek, oslavu narozenin, zásnuby, křtiny a nevíte, kde párty uspořádat? Ve spolupráci s ověřenými dodavateli pro vás Vila Austerlitz zajistí doprovodné služby (šaty, cukroví, dorty, služby fotografa a kameramana, květiny, výzdobu, hudbu, víno, doprovodný program). Vychutnejte si pohodu rodinné atmosféry a to, že nebudete muset na všechno myslet, my to za Vás vyřešíme.

 

Oslavy narozenin

Nebaví Vás jít slavit narozeniny do velkých hotelů a restaurací spolu s jinými hosty, chcete si nerušeně vychutnat atmosféru historické vily spolu se svými blízkými v naprostém soukromí a chcete mít vilu jen pro sebe? Přijďte k nám oslavit své narozeniny a narozeniny Vašich blízkých.

Připravíme Vám narozeninové menu, nachystáme speciální narozeninový dort, uspořádáme party v zahradě, zařídíme hlídání dětí … Zajistíme další program pro rodinu, např. prohlídka zámku, golf.

 

Soukromý ples

Uspořádejte pro Vás, Vaše přátele, obchodní partnery svůj soukromý ples. Vymyslíme pro Vás kompletní program, zajistíme hudbu, zajistíme občerstvení a vymyslíme aranžmá. (Ať už se bude jednat o klasický ples nebo maškarní či ples v duchu 30 let. Ideální plesová kapacita pro 150 osob.

Vzorová nabídka zahrnuje: živá hudba, předtančení, rautové čtyřbodové menu, nealkoholické nápoje, láhev vína pro pár, květina pro ženu, květinová a ostatní dobová výzdoba sálu, ohňostroj)

 

CATHERING

Vila Austerlitz nemá vlastní restauraci, paní správcová Vám, ale udělá snídani z domácích produktů, upeče domácí buchtu nebo udělá míchaná vajíčka z domácích slepic, to si budete moci sníst v kuchyni, kde si budete připadat jako na venkově u Vaší babičky.

Nachystáme Vám piknik na pokoj, či do parku třeba do altánu, kde si můžete vychutnat nádhernou atmosféru zahrady.

Obědy či večeře Vám zajistíme u našich prověřených partnerů.