Obřad na Zámku nebo ve Vile Austerlitz

Slavkov je místem svateb. Můžete si pro Vaši svatbu vybrat obřad na zámku, kde můžete mít obřad jak v kapli, tak Rubensově sále či v divadelním sále . Více na : http://www.zamek-slavkov.cz/cz/svatby/a nebo u nás ve Vile Austerlitz .

Obřad ve vile Austerlitz pro Vás bude skutečným zážitkem. Naprosté soukromí, krásné interiéry historické vily a nádherný anglický park. Veškeré služby upravíme na míru Vašim požadavkům.

Výhodou je, že nebudete muset nikam jezdit vše Vám nabídneme pod jednou střechou.

Zajistíme přípravu nevěsty v Redlichově apartmá, přivítání hostů v recepci s lehkým občerstvením, výzdobu a květiny pro nevěstu, obřad v zahradě či v hlavní hale,(dle počasí), 4chodové menu v hlavním sále, živou hudbu, cukrovinky, cukroví a vynikající dorty, program pro děti, večerní program, předtančení, večerní raut a svatebně vyzdobené apartmá pro ženicha a nevěstu. Nechte se unášet svatebním dnem a nebudete muset nic řešit.

 

Slavkov je místem svateb. Nabízíme Vám různé možnosti obřadu.
 

Obřad na Zámku

Můžete si pro Vaši svatbu vybrat obřad na zámku, kde můžete mít obřad jak v kapli, tak Rubensově sále či v divadelním sále . Více na : http://www.zamek-slavkov.cz/cz/svatby/ a nebo u nás ve Vile Austerlitz.
 

Obřad ve Vile Austerlitz

Obřad ve Vile Austerlitz pro Vás bude skutečným zážitkem. Naprosté soukromí, krásné interiéry historické vily a nádherný anglický park. Veškeré služby upravíme na míru Vašim požadavkům.Výhodou je, že nebudete muset nikde jezdit vše Vám nabídneme pod jednou střechou. Zajistíme přípravu nevěsty v Redlichově apartmá, přivítání hostů v recepci s lehkým občerstvením, výzdobu a květiny pro nevěstu, obřad v zahradě či v hlavní hale,(dle počasí), 4chodové menu v hlavním sále, živou hudbu, cukrovinky, cukroví a vynikající dorty, program pro děti, večerní program, předtančení, večerní raut a svatebně vyzdobené apartmá pro ženicha a nevěstu. Nechte se unášet svatebním dnem a nebudete muset nic řešit.
 

Obřad církevní v kostele Vzkříšení Páně

Římskokatolický farní kostel Vzkříšení Páně ve Slavkově u Brna, je kostel klasicistního stylu z roku 17861789 postavený za knížete Václava Antonína z Kounic a Rietbergu architektem Ferdinandem Hotzendorfem z Hohenbergu. Kostel byl postaven na základech zbořeného původního gotického kostela z let 1757. V kostele se nacházejí ostatky Svaté Marie Gorettiové.