ZVOLTE SI STYL SVATBY

Moderním trendem poslední doby je mít svatbu v určitém stylu. Pokud doladíte všechny doplňky a detaily k danému tématu, bude svatba nezapomenutelná nejen pro Vás, ale také pro Vaše hosty.

Možností, v jakém stylu svou svatbu uspořádáte, máte v podstatě nekonečně mnoho. Je pouze na Vás zda chcete volit tradiční svatbu, historickou, hravou nebo nekonvenční.

Pokud jste například vášnivý golfisté, můžete uspořádat svatbu přímo na golfovém hřišti. Páry, které jsou zamilovaní do cyklistiky mohou přijet na obřad stylově na kole. Vše záleží zejména na Vašem vkusu a životním stylu.

Co vše Vám můžeme nabídnout? Svatbu, ve které Vám naráz splníme všechny sny.

Svatba ve znamení tradic

Kdy jindy dodržet tradice než právě ve svatební den? Na takovéto svatbě rozhodně nesmí chybět zvyky jako polévka jedená novomanželi společně z jednoho talíře, rozbíjení talíře, přenášení přes práh či únos nevěsty.

Svatba v historickém duchu

Historické prostředí vily , místo kde se se můžete vrátit zpět do historie. Dobovou hudbu včetně stylové tabule v duchu místa, kde se konají. Svatební den u nás můžete hostům zpestřit například vystoupením napoleonských vojáků, projížďkou kočárem či prohlídkou Slavkovského zámku. Kombinujte, můžete mít obřad v zámku a hostinu u nás.

Zahradní romantika

Představte si krásný letní den, zahradní párty obřad pod sluncem a přitom nemusíte mít strach, že Vám počasí zmaří Váš sen, protože je tu na dosah ruky krásné prostředí vily. Nezapomeňte zahradní párty přizpůsobit šaty, oblek a doplňky.

Rodinný duch, naprosté soukromí, individuální přístup…

Ať už bude Vaše svatba jakákoliv, můžeme Vám nabídnout pro Váš svatební den výjimečné prostředí, rodinnou atmosféru, individuální přístup.