SVATBY

Sólo jen pro nevěstu a ženicha , Vaše svatba ve vile Austerlitz bude skutečným originálem

Řekněme si hned na začátku: Vila Austerlitz ve Slavkově u Brna je ideálním místem k zahájení nové etapy v životě dvou lidí, kteří vědí, co od života chtějí. Doslova na dohled odtud překreslil Napoleon Bonaparte v prosinci 1805 za jediný den mapu Evropy. Svět na to dosud nezapomněl. Se svatbou u nás to bude stejné….

Důvodů je hned několik. Začněme tím nejdůležitějším. Ačkoli svatební obřad se jistě v principu podobá jiným svatebním obřadům, u nás vládne neopakovatelná atmosféra naprostého soukromí, jakou nemohou nabídnout ani nejluxusnější podniky tzv. svatebního průmyslu. Pohádkový zámeček – dílo někdejšího rektora brněnské Techniky Augusta Prokopa, oslavované v odborné literatuře jako jedna z nejslavnějších vil Moravy - totiž není veřejně přístupný. Během svatebního veselí patří i s okolním anglickým parkem pouze jednomu svatebnímu páru a jeho hostům. Je to skutečné sólo jen pro nevěstu a ženicha.

Ti si mohou užít pohodové rodinné atmosféry v prostředí, které je ve všem originální. Každý ze sedmi luxusních pokojů pro 17 ubytovaných (další ubytovací kapacity v diskrétní vzdálenosti cca 5 minut) je vybaven historickým mobiliářem a koncipován v jiném barevném tónu. Originální je dobové vybavení salonků a dalších místností, stejně jako kompozice a barevný tón svatební tabule, ať již pod střechou, nebo v létě v parku, kde může mít svatební hostina podobu zahradní párty až pro 140 osob.

Na přání se, kromě výborného jídla a vybraného pití, postaráme také o šaty a doplňky pro svatební hosty, květiny a dekorace, nabídneme služby kadeřnice, kosmetičky, nehtové designerky, přípravu svatebních oznámení, pozvánek, jmenovek na stůl, zajistíme dopravu, zapůjčíme limuzínu, postaráme se o hudbu, zajistíme občanský i církevní obřad ve městě, nebo přímo ve Vile Austerlitz. Vytvoření scénáře a koordinace celého svatebního dne do nejmenších detailů patří k našim službám, stejně jako šití toalety pro nevěstu podle návrhu našeho vlastního designera.

Ve Vile Austerlitz můžete prožít svatební den jako princezna s princem z pohádky. Všechny detaily budou mít charakter originálu. Zůstanou v paměti po celý život.

S pomocí našich prověřených dodavatelů nabízíme tyto služby …

·         Kadeřnické a kosmetické služby, vizážistka, manikura

·         Květinové aranžmá výzdoba svatebního stolu, obřadu , květiny pro nevěstu, ženicha, družičky, maminky

·         Výzdoba svatebního stolu

·         Koordinace obřadu

·         Koordinace celého dne

·         Cukroví, dorty, sladkosti, svatební koláče

·         Svatební menu

·         Večerní raut

·         Fotograf, filmař

·         Živá/ reprodukovaná hudba

·         Doprovodný program

·         Ubytování hostů

·         Novomanželské apartmá

·         Svatební oznámení

·         Dárky pro hosty( svatební vína, mandle, …)

·         Víno, alkohlické nápoje

·         Nealkoholické nápoje