Eventy

Potřebujete uspořádat malé jednání pro 5 osob nebo plánujete párty se vším všudy? Ve Vile Austerlitz zvládneme téměř všechno. Možnosti Vily Austerlitz jsou široké. Přesvědčte se o tom sami. Jaké prostory Vám můžeme nabídnout?

Vila Austerlitz

Indoor

Vila Austerlitz

Naše salónky nejsou typické konferenční místnosti. Naopak mají to správné genius loci, ať už si vyberete lovecký salónek nebo garden salónek s výhledem do anglického parku. Budete mít veškeré pohodlí a zázemí, které pro své jednání potřebujete. Nebo máte chuť pronajmout si celou vilu? I tato možnost je Vám k dispozici.

Boho styl

Indoor

Boho styl

V tomto stylu máme kapacitu až 150 osob. Představte si místo na jednání nebo párty, kde si budete připadat jako uprostřed lesa. Výborný catering nebo zajímavý program je samozřejmostí.

Park Austerlitz

Outdoor

Park Austerlitz

Anglický park o rozloze 15 000 m2 je místo, které Vás určitě okouzlí. Nabízí nespočet možností pro Váš teambuilding nebo akci v párty stanu. Naše event koordinátorka je Vám plně k dispozici, neváhejte se na ni kdykoli obrátit.

Jak to může vypadat

Fotogalerie

Inspirujte se, jak u nás můžete prožít svůj den.

Místo pro jakoukoliv příležitost

Vše co si můžete přát

Ve vile Austerlitz jsme připraveni na vše. Nezaskočí náš žádná událost, kterou s námi chcete prožít. Nemožné na počkání, zázraky do tří dnů.

Firemní večírek

Firemní teambuilding

Romantické svatby

Rozlučky se svobodou

Víkendové pobyty

Oslavy narozenin

Výročí svatby

Promoce a oslavy